top of page
Turkce Terapi: About Me
YOL.jpg

 

  Hayatınız şu an zorluklarla mı dolu?

 

  Kendinizi hayatta kaybolmuş, karmaşık yada güçsüz mü hissediyorsunuz?
 
  İlişkilerinizde, işinizde tıkanmış ve ilerleyemiyor musunuz?
 
  Kendinizi depresyonda yada kaygılı hissediyor ve bunların üstesinden nasıl geleceğinizi bilmiyor musunuz?             
  Belkide kendinizi sevilmeyen, değersiz ve yalnız hissediyorsunuz ve bunları anlatabileceğiniz kimse yok.

  Yada hayatınızı değiştirmek istiyorsunuz ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz.            

  Eğer bunlardan herhangi birini yaşıyorsanız ve yardım arıyorsanız yalnız değilsiniz, size yardımcı olabilirim.       ​

 

 

  Britanya Psikolojik Danışmanlık ve Psikoterapi Organizasyonu`na (BACP) kayıtlı psikoterapist olarak Kuzey Londra`da       yetişkinlere İngilizce ve Türkçe terapi hizmeti vermekteyim. Kişinin ihtiyacına bağlı olarak İnsancıl, Varoluşçu yaklaşımları   uyguluyor ve bunları Odaklanma, Gestalt, Mindfulness, beden farkındalığı  ve sanat terapisi ile birleştiriyorum. 

  Amacım kişinin kendisini güvende hissedebileceği bir ortam sağlayarak, yaşadığı zorlukların üstesinden gelmesinde, kendisini   anlamasında, tanımasında, istemediği davranış / düşünce kalıplarını değiştirmesinde ve istediği yaşam biçimini       gerçekleştirmesinde yardımcı olmak.
Terapideki rolüm size tavsiyelerde bulunmak yada mevcut sorununuzu çözmek değildir, ancak sizin içsel kaynaklarınızı, kendi kararlarınızı    keşfetmenizde yardımcı olmak ve içşel yolculuğunuza ışık tutmaktır.  

  BENİM HAKKIMDA
  Turkiye`de lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Londra`da Psikoterapi ve Psikolojik Danişmanlık alanında yüksek lisans     yaptım. Bunların yani sıra  sanat terapisi, meditasyon, mindfulness, enerji ile çalışma (REIKI), beyin dili programı (NLP)   eğitimlerini de aldım. 2015 yılından bu yana özellikle kadınlar ile çalışmaktayım. Çalıştığım alanlar arasında ev-içi şiddet, kaygı,   depresyon, kayıp ve yas, panik atak, cinsel istismar, duygusal istismar, travma, öfke kontrolü, öz-saygı / öz-değer eksikliği, anlam kaybı, yalnızlık, ilişkilerde yaşanılan sorunlar bulunmaktadır. 

Geçmişte ne kadar acı ve zorluk yaşamış olsada yada şu anki koşullar ne kadar güç olsada, kişinin içinde herzaman zorlukların   üstesinden gelmesini sağlayacak, onu iyileştirecek, değişimi gerçekleştirecek ve  hayal ettiği yaşama götürecek kapasitenin   mevcut olduğuna inanıyorum.
 
Değişim herzaman mümkündür ve bunu birlikte güvenli bir ortamda gerçekleştirebiliriz.  
​​

 

bottom of page